Telefon

692 131 131

E-mail

kontakt@gustownedekoracje.pl

O firmie

Kreatywne dekoracje z balonów (i nie tylko)

to nasza specjalność

Tworzymy dzieła sztuki z balonów

Nasi doświadczeni projektanci wysłuchają Twoich konkretnych potrzeb i ożywią Twoją wizję za pomocą instalacji z balonów, tkanin, świateł i roślin tak, by zagwarantować zachwyt Twoich gości (i Ciebie)!

Zapewniamy doskonałą obsługę klienta

Będziemy najłatwiejszym elementem Twojego wydarzenia. Nasze zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalny sprzęt, na którym pracujemy, gwarantuje Ci jakość i terminowość wykonania zamówionych dekoracji.  

Stajemy na wysokości zadania

Od dużych imprez i instalacji po kameralne spotkania, żadne zadanie nie jest dla naszych specjalistów od balonów ani za duże, ani za małe. Zadbamy o Twoje wyjątkowe potrzeby i budżet.

Podaruj dużo radości sobie i swoim gościom.

Zamieniamy puste przestrzenie w magiczne miejsca do zabawy
i świętowania

Kilka tysięcy wykonanych dekoracji i nagrody

Nasza ekipa jest pełna kreatywności i lubi podejmować nowe wyzwania. Bierzemy udział w licznych szkoleniach dla dekoratorów, zarówno w kraju, jak i za granicą, także jako prowadzący.

Dwa razy zdobyliśmy wysokie miejsce na krajowych mistrzostwach dekoratorów balonowych w Polsce. Nasze doskonałe osiągnięcia zaowocowały wywiadem Jana Karolewskiego, właściciela firmy, w rosyjskim magazynie dla dekoratorów o nazwie „Szarm-Art”.

Najlepsze balony i profesjonalny sprzęt, dzięki którym możemy zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty

Nawet najbardziej wymagające dekoracje wykonujemy precyzyjnie i szybko, dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy urządzeń marki Conwin.

Aby uzyskać balony o takim samym rozmiarze dmuchamy je z dokładnością do 1/10 sekundy. Umożliwia nam to zaawansowane urządzenie do pompowania balonów  tj. Dual Split-Second Sizer firmy Conwin.

Ponadto możliwość dostosowania ciśnienia wejściowego umożliwia nam dokładne skalowanie potrzebnych rozmiarów. Pozwala to z precyzją realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Dedykowany sprzęt AirForce 4 wyposażony w cztery dysze umożliwia nam szybkie nadmuchanie dużych balonów. Nawet bardzo długie i duże girlandy nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Zapraszamy do kontaktu

Pod numerem telefonu: 692 131 131 
Na adres e-mail:  kontakt@gustownedekoracje.pl
Lub poprzez wypełnienie formularza: